ZESPÓŁ

Jesteśmy milusińscy, walczymy z byciem people pleaser i lubimy lamy. Działamy prężnie, byś miał dostęp do rzetelnej pomocy. Warsztaty? Mamy! Darmowe konsultacje z psychologiem? Jeszcze jak! Szkolenia? Oczywiście. Najlepsze kampanię na rynku? O to to.

Prezes Zarządu | Dyrektor artystyczny

Agata Jancewicz

+ 48 570 990 322

Człowiek wielu talentów, taki wręcz człowiek renesansu. Dba by wszystko było w kupie, żeby Projekty były wysoce kreatywne i innowacyjne. No i w wolnej chwili odpisuje Wam na maile.

Dyrektor regionalny we Wrocławiu

Kornelia Miętkiewicz

Uzupełnij – teraz

Dzięki niej we Wrocławiu oprócz mafiii króluje spokój i beztroska. Młodzi mogą po szkole chodzić na warsztaty, ale w szkole również korzystają z naszych usług. Kobieta o złotym sercu i nietuzinkowym podejściu. Wrocław to teraz kraina miodem i mlekiem płynąca.

Zastępca dyrektora regionalnego we Wrocławiu

Szymon Kita

Do uzupełnienia

Gdy Kornelia nie podoła, Szymon ją szybko woła. To duet niczym yin i yang. Są swoim dopełnieniem i razem tworzą przestrzeń wolną od nienawiści i podziałów.

Dyrektor regionalny w Trójmieście

Justyna Tokarska

Parostatkiem w rejs zdrowia psychicznego i samo-miłości. Justyna dba o to by młodzi między pływaniem w morzu, a liczeniem piasku znaleźli czas na dbanie o mental.

Dyrektor ds. promocji

Klaudia Siedlecka

+48 782 656 327 

Gdy piszemy o jakiś patronat, to właśnie Klaudia jest po drugiej stronie. Chcesz o Nas napisać? Chcesz stworzyć z nami głośną i nośną kampanię? Nie krępuj się, zadbamy o to byś miał o czym pisać.

Psycholog

Edyta Janik

Oj ta Pani to ma dopiero serce na dłoni. Członkini naszego zespołu eksperckiego. Prowadzi dla Was szkolenia i konsultacje psychologiczne. 

Psycholog

Karolina Kasprzycka

Do uzupełnienia

Do uzupełenia

Czym byłby zespół ekspercki w pojedynkę? Karolina jest częścią czegoś, dzięki czemu tworzymy dla Was merytoryczne treści i warsztaty. Oferuje również konsultacje.